Esperal wszywki alkoholowe Gdańsk

Każdy z nas ma świadomość, że nadmierne spożywanie alkoholu jest wyniszczające dla naszego organizmu. Mimo takiej wiedzy problemy z alkoholem w postaci uzależnienia są coraz częściej zauważalne. Bez pomocy specjalistów w zasadzie niemożliwe jest pokonanie choroby alkoholowej. Na rynku istnieje wiele sposobów do walki z nałogiem. Jednym z nich jest zastosowanie Esperalu pod postacią wszywki alkoholowej. Jest to tabletka z substancją czynną – disulfiranem, która zostaje wszyta pod skórę pacjenta podczas niewielkiego zabiegu chirurgicznego. Skutecznie zniechęca alkoholika przed powstrzymaniem się od spożywania alkoholu nawet w najmniejszej ilości, bowiem disulfiram w połączeniu z alkoholem daje reakcję silnego zatrucia.

Esperal – skutki

Esperal wszywka działa jak straszak, ponieważ każdy pacjent wie, że po wypiciu alkoholu będzie musiał doświadczyć objawów wyżej wymienionych. Ze strachu przed negatywnymi skutkami pacjent wstrzymuje się od wypicia alkoholu. Esperal wszywka jest skutecznym lekiem na przerwanie tak zwanego „ciągu alkoholowego”, lecz nie leczy alkoholizmu. Esperal wszywka dla wielu ludzi okazał się początkiem nowego życia – życia w trzeźwości.

Esperal pomaga w odbudowaniu relacji rodzinnych, zawodowych, finansowych i społecznych.

Wszywki alkoholowe esperal

Gdańsk to stolica województwa pomorskiego i jednocześnie największe miasto nad Bałtykiem. Gdańsk jest centrum kulturalnym, naukowym oraz gospodarczym północnej części Polski. Gdańsk to również miasto portowe z popularną stocznią. Uznawany jest za symboliczne miejsce wybuchu II wojny światowej a także początku upadku komunizmu w Polsce.

W Gdańsku znajduje się kilka ośrodków leczenia alkoholizmu. Znaleźć je można m.in. w dzielnicy Wrzeszcz, Śródmieście, Oliwa, Kokoszki.

Esperal – Ośrodki leczenia alkoholizmu w Gdańsku

Nasz-Gabinet Gdańsk

tel. +48 880-808-880

nasz-gabinet.pl/gdansk/

kontakt@nasz-gabinet.pl

Esperal (Disulfiram) to najbardziej bezpieczny sposób na wyleczenie nałogu alkoholowego, a także zniwelowanie efektów „po odstawieniu” alkoholu. Zaufało nam już wielu pacjentów co świadczy o całkowitym bezpieczeństwie zabiegu. Zdrowie pacjentów jest dla nas najważniejsze, dlatego też proponujemy innowacyjną metodę leczenia uzależnień jaką są wszywki alkoholowe.

Realizując usługę możemy wprowadzić zastosowanie rozpuszczalnych nici, szwów kosmetycznych oraz antybakeryjnego opatrunku.

Przed każdym zabiegiem lekarz specjalista wykonuje takie czynności jak:

  • przeprowadzenie wywiadu z pacjentem,
  • badanie stanu trzeźwości,
  • mierzenie ciśnienia, akcji serca oraz poziomu glukozy.

Rejestracja odbywa się przy bezpłatnej asyście psychologa klinicznego. Gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość wszystkim naszym pacjentom. Godzina wizyty do uzgodnienia telefonicznego.

Zapraszamy do naszego gabinetu w Gdańsku.


Polecana placówka: Nasz Gabinet Wrocław

Esperal leczenie Nasz-Gabinet

Nasz-Gabinet Gdańsk

tel. +48 519 775 225
esperal.pomorskie.pl

Pomorskie Centrum Esperalu oferuje dyskretne wszywki alkoholowe, które są bezpieczną metodą leczenia alkoholizmu. Nasi specjaliści przed zabiegiem wykonują wywiad z pacjentem, badają stan trzeźwości i dokonują pomiaru podstawowych parametrów, takich jak: ciśnienie, akcja serca czy poziom glukozy.

Od wszystkich wyników zależy decyzja o zabiegu oraz dawka leku. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu, więc wszycie esperalu jest bezbolesne, a dodatkowo nie wymaga hospitalizacji. Pacjenci mogą liczyć na zachowanie anonimowości. Nasze centrum, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stosowaniu tylko oryginalnego leku, osiąga wysoką skuteczność.

Po zabiegu wszycia esperalu polecamy naszym pacjentom wziąć udział w psychoterapii, która w czasie abstynencji jest świadoma, więc podtrzymuje efekt leczenia na dłużej.

Więcej o placówce:

  • Szybka, niezawodna terapia
  • Najwyższy standard usługi medycznej
  • Skuteczność na wysokim poziomie

Nasza Grupa Medyczna Gdańsk

W Naszej Grupie Medycznej  Gdańsk na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie pacjenta. Dlatego wykonujemy szczegółowe badania, które pomagają nam określić najlepsze rozwiązanie w leczeniu alkoholizmu. Lekarze specjalizujący się w leczeniu alkoholizmu zwracają uwagę na indywidualne potrzeby pacjenta.

W zależności od jego stanu fizycznego i psychicznego ustalają adekwatny plan leczenia. Zależy nam, aby pacjenci odzyskali normalne życie bez alkoholu. Do skutecznego poradzenia sobie z tym problemem niezbędna jest kompleksowa pomoc. Oferujemy naszym pacjentom zabieg wszycia esperalu, a po nim możliwość odbycia psychoterapii. Tylko takie kroki mogą dać oczekiwany rezultat.

Poznaj placówkę:

  • Łatwy dojazd
  • Pełne wsparcie dla Pacjenta
  • Efektywność

Esperal w Gdańsku – ważne informacje

Wszywki alkoholowe esperal – działanie

Działanie esperalu jest powszechnie znane. Lekarze dziś dość często proponują tę metodę leczenia alkoholizmu swoim pacjentom. Uzależnienie od alkoholu jest problemem zbierającym coraz większe żniwo, dlatego też medycyna może oferować nam coraz to lepsze, bardziej skuteczne i sprawdzone środki. Działanie esperalu polega na wywoływaniu nieprzyjemnych, wzmożonych reakcji na alkohol.

W momencie gdy do organizmu, dzięki wszywce wydzielana jest przez cały czas substancja odpowiedzialna za ochronę, połączenie jej z alkoholem może dać tragiczne skutki. Esperal ma to do siebie, że reaguje z alkoholem i w zależności od organizmu, nasza reakcja na to połączenie może być dość silna. Odczuwamy w takim momencie zwielokrotnione uczucie znanego wszystkim ‘kaca’, dlatego wszywka z esperalem ma nie tylko za zadanie chronić, ale i zniechęcać wszystkich pijących do zaprzestania nadużywania alkoholu. Działanie esperalu jest dość silne, więc nie warto ryzykować znacznego pogorszenia się naszego stanu zdrowia. Dość często bowiem wypicie alkoholu podczas terapii może grozić poważnymi konsekwencjami.

Esperal sam w sobie nie jest jednak lekiem niebezpiecznym. Jeśli nie połączymy go z alkoholem to nie wywoła on żadnych skutków ubocznych ani nie wpłynie na nasze samopoczucie. Po zabiegu nie musimy wiec brać zwolnienia ani rezygnować z aktywności fizycznej! Leczenie esperalem jest więc w pełni bezpieczną metodą, jednak należy pamiętać o tym, że implantacja leku może odbywać się jedynie pod okiem lekarzy specjalistów, którzy posiadają doświadczenie w leczeniu alkoholizmu.

Wszywki esperal sa pierwszym, znaczącym krokiem ku trzeźwości. Zrób go razem z nami! Każdemu Pacjentowi zapewniamy indywidualne traktowanie, całodobową opiekę oraz pełną dyskrecję.