Esperal Szczecin – wszywka alkoholowa

Każdy z nas ma świadomość, że nadmierne spożywanie alkoholu jest bardzo szkodliwe dla naszego organizmu. Zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Mimo takiej wiedzy problemy z alkoholem w postaci uzależnienia są coraz częściej widoczne w społeczeństwie.

Bez pomocy specjalistów niemożliwe jest pokonanie alkoholizmu.

Na rynku istnieje wiele sposobów do walki z nałogiem. Jednym z nich jest zastosowanie Esperalu pod postacią wszywki alkoholowej. Jest to tabletka z substancją czynną – disulfiranem, która zostaje wszyta pod skórę pacjenta podczas niewielkiego zabiegu chirurgicznego. Skutecznie zniechęca alkoholika przed powstrzymaniem się od spożywania alkoholu nawet w najmniejszej ilości, bowiem disulfiram w połączeniu z alkoholem daje reakcję silnego zatrucia.

Szczecin to stolica i największe miasto województwa zachodniopomorskiego. Stanowi centrum aglomeracji szczecińskiej. Z racji nadgranicznego położenia i bliskości Morza Bałtyckiego Szczecin jest centrum gospodarczym regionu. Znajduje się tu port morski, stocznie remontowe, jachtowe oraz żeglugi morskiej. Szczecin jest też ośrodkiem turystycznym z dużą liczbą zabytków. Stanowi centrum akademickie i kulturalne.

W Szczecinie ośrodki leczenia uzależnienia od alkoholu znajdują się m.in. w Śródmieściu, Zachodzie i Prawobrzeżu.

Esperal – Ośrodki leczenia alkoholizmu w Szczecinie

Nasz-Gabinet Wrocław
ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 16/2

70-303 Szczecin

tel. +48 880 808 880 | kontakt@nasz-gabinet.pl

Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Szczecin