Esperal wszywki alkoholowe Rzeszów

Od wieków nałóg alkoholowy jest obecny w społeczeństwie. Różne są powody dla których dana osoba uzależnia się od picia. Czasem są to powody w życiu zawodowym, czasem w prywatnym. Bez względu na powód uzależnienia, niezbędne jest podjęcie specjalistycznego leczenia alkoholizmu, zanim alkohol pozbawi nas nie tylko zdrowia ale i życia. Na rynku istnieje wiele różnych sposobów do walki z nałogiem. Najbardziej znaną i od lat polecaną przez lekarzy metodą do walki z chorobą alkoholową jest zastosowanie wszyswki alkoholowej występującej pod handlową nazwą Esperal. Esperal posiada disulfiran jako substancję czynną. Ten w połączeniu z alkoholem daje objawy silnego zatrucia. Jest jednocześnie bardzo bezpieczny,a jego działanie sięga ponad 8 miesięcy.

Wszywki alkoholowe esperal

Rzeszów to stolica województwa podkarpackiego. Jest miastem centralnym aglomeracji rzeszowskiej. Jest również liderem Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego. Na terenie miasta znajduje się Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny ukierunkowany na przemysł nowych technologii. Rzeszów jest również miastem przyjaznym przedsiębiorcom dzięki czemu od kilku lat zauważalny jest wzrost inwestycji na jego terenach.

W Rzeszowie ośrodki leczenia alkoholizmu znajdują się m.in. w Śródmieściu, Staromieście, Os. Piastów, Baranówce, Nowym Mieście.

Esperal – Ośrodki leczenia alkoholizmu w Rzeszowie

Nasz-Gabinet Rzeszów

tel. +48 880-808-880

nasz-gabinet.pl/rzeszow/

kontakt@nasz-gabinet.pl

Esperal leczenie Nasz-Gabinet