Esperal Rzeszów – wszywka alkoholowa

Od wieków nałóg alkoholowy jest obecny w społeczeństwie. Różne są powody dla których dana osoba uzależnia się od picia. Czasem są to powody w życiu zawodowym, czasem w prywatnym.

Bez względu na powód uzależnienia, niezbędne jest podjęcie specjalistycznego leczenia alkoholizmu,

zanim alkohol pozbawi nas nie tylko zdrowia ale i życia. Na rynku istnieje wiele różnych sposobów do walki z nałogiem. Najbardziej znaną i od lat polecaną przez lekarzy metodą do walki z chorobą alkoholową jest zastosowanie wszywki alkoholowej występującej pod handlową nazwą Esperal. Esperal Rzeszów posiada disulfiram jako substancję czynną. Ten w połączeniu z alkoholem daje objawy silnego zatrucia. Jest jednocześnie bardzo bezpieczny, a jego działanie sięga ponad 8 miesięcy.

Rzeszów to stolica województwa podkarpackiego. Jest miastem centralnym aglomeracji rzeszowskiej. Jest również liderem Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego. Na terenie miasta znajduje się Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny ukierunkowany na przemysł nowych technologii. Rzeszów jest również miastem przyjaznym przedsiębiorcom dzięki czemu od kilku lat zauważalny jest wzrost inwestycji na jego terenach.

W Rzeszowie ośrodki leczenia alkoholizmu znajdują się m.in. w Śródmieściu, Staromieście, Os. Piastów, Baranówce, Nowym Mieście.

Esperal – Ośrodki leczenia alkoholizmu w Rzeszowie

Nasz-Gabinet Rzeszów
aleja Tadeusza Rejtana 20 IV/p
35-310 Rzeszów

tel. +48 880 808 880 | kontakt@nasz-gabinet.pl

Wszywki alkoholowe Disulmed
Lekarz dr Piotr Kamiński! Ponad 15 letnia praktyki i doświadczenia w leczeniu alkoholizmu.

Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Rzeszów