Esperal wszywki alkoholowe Lublin

Gdy alkohol zawładnie naszym życiem, zniszczynas pod względem fizycznym i psychicznym. Bez podjęcia interwencji i próby pokonania nałogu zmiany, które alkohol wyrządzi w naszym organizmie mogą być nieodwracalne, a czasem nawet śmiertelne. Jednym ze sposobów leczenia jest zastosowanie wszywki alkoholowej. Tabletka Esperalu z disulfiranem jako substancją czynną trafia pod skórę pacjenta podczas krótkiego zabiegu chirurgicznego. Poprzez okres minimum 8 miesięcy osoba uzależniona od alkoholu nie będzie mogła go spożywać, ponieważ disulfiram w połączeniu nawet z małą ilością alkoholu da objawy silnego zatrucia.

Wszywki alkoholowe esperal

Lublin to jedna z pereł wschodniej cześci Polski. Jest stolicą województwa lubelskiego i jednocześnie jego największym miastem. Lublin jest ośrodkiem szeroko pojętej kultury z licznymi wystawami oraz festwalami. Miasto zauważalnie się rozwija pod względem ekonomiczym i infrastrukturalnym. Lublin jest także jednym z największych ośrodków akademickich na wschodzie naszego kraju.

W Lublinie działa kilka ośrodków do wali z alkoholizmem. Znaleźć je można m.in. w Śródmieściu, Felinie, Sławinie czy Zemboszycach.

Esperal – Ośrodki leczenia alkoholizmu w Lublinie

Nasz-Gabinet Lublin

tel. +48 880-808-880

nasz-gabinet.pl/lublin/

kontakt@nasz-gabinet.pl

Esperal leczenie Nasz-Gabinet