Esperal Lublin – wszywka alkholowa

Gdy alkohol zawładnie naszym życiem, zniszczynas pod względem fizycznym i psychicznym. Bez podjęcia interwencji i próby pokonania nałogu zmiany, które alkohol wyrządzi w naszym organizmie mogą być nieodwracalne, a czasem nawet śmiertelne.

Jednym ze sposobów leczenia jest zastosowanie wszywki alkoholowej.

Tabletka Esperalu z disulfiranem jako substancją czynną trafia pod skórę pacjenta podczas krótkiego zabiegu chirurgicznego. Poprzez okres minimum 8 miesięcy osoba uzależniona od alkoholu nie będzie mogła go spożywać, ponieważ disulfiram w połączeniu nawet z małą ilością alkoholu da objawy silnego zatrucia.

Lublin to jedna z pereł wschodniej cześci Polski. Jest stolicą województwa lubelskiego i jednocześnie jego największym miastem. Lublin jest ośrodkiem szeroko pojętej kultury z licznymi wystawami oraz festwalami. Miasto zauważalnie się rozwija pod względem ekonomiczym i infrastrukturalnym. Lublin jest także jednym z największych ośrodków akademickich na wschodzie naszego kraju.

Lublinie działa kilka ośrodków do wali z alkoholizmem. Znaleźć je można m.in. w Śródmieściu, Felinie, Sławinie czy Zemboszycach.

Esperal Lublin

Esperal – Ośrodki leczenia alkoholizmu w Lublinie

Nasz-Gabinet Lublin
ul. Lipow 17/lok. 54
20-400 Lublin

tel. +48 880 808 880 | kontakt@nasz-gabinet.pl

Wszywki alkoholowe Disulmed
dr Halina Proll i dr Paweł Bogacz

Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Lublin