Esperal wszywki alkoholowe Białystok

Coraz częściej spotykamy się z nałogiem alkoholowym w swoim najbliższym otoczeniu. Uzależnienie od alkoholu nie tylko rujnuje życie osoby uzależnionej ale także jej najbliższych. Wyjście z alkoholizmu bez pomocy fachowców jest w zasadzie niemożliwe. Dzięki coraz to nowszym metodom leczenia osoby zmagające się z nałogiem alkoholowym mogą wybrać najlepszą z nich. Jednym ze sposobów leczenia alkoholizmu jest Esperal, czyli mała tabletka wszywana pod skórę pacjenta podczas drobnego zabiegu chirurgicznego, w znieczuleniu miejscowym. Jest całkowicie bezpieczna. Powoduje, że alkoholik jest zmuszony do zaprzestania spożywania alkoholu nawet w najmniejszych ilościach. W połączeniu z alkoholem disulfiram, czyli substancja czynna Esperalu daje bowiem objawy silnego zatrucia.

Wszywki alkoholowe esperal

Białystok to stolica województwa podlaskiego. Białystok to także drugim miastem pod względem gęstości zaludnienia w naszym kraju. Białystok ciągle się rozwija, dzięki czemu jest centrum regionu białostockiego pod względem administracji, kultury, gospodarki oraz nauki.

W Białymstoku ośrodki leczenia alkoholizmu przy wykorzystaniu esperalu działają na większości Osiedli. Są to: Dojlidy, Dojlidy Górne, Jaroszówka, Centrum, Nowe Miasto, Bacieczki, Antoniuk, Piaski oraz Zawady

Esperal – Ośrodki leczenia alkoholizmu w Białymstoku

Nasz-Gabinet Białystok

tel. +48 880 808 880

nasz-gabinet.pl/bialystok/

kontakt@nasz-gabinet.pl

Esperal leczenie Nasz-Gabinet