Esperal Białystok – wszywka alkoholowa

Coraz częściej spotykamy się z nałogiem alkoholowym w swoim najbliższym otoczeniu. Uzależnienie od alkoholu nie tylko rujnuje życie osoby uzależnionej ale także jej najbliższych. 

Wyjście z alkoholizmu bez pomocy fachowców jest w zasadzie niemożliwe.

Dzięki coraz to nowszym metodom leczenia osoby zmagające się z nałogiem alkoholowym mogą wybrać najlepszą z nich. Jednym ze sposobów leczenia alkoholizmu jest Esperal, czyli mała tabletka wszywana pod skórę pacjenta podczas drobnego zabiegu chirurgicznego, w znieczuleniu miejscowym. Jest całkowicie bezpieczna. Powoduje, że alkoholik jest zmuszony do zaprzestania spożywania alkoholu nawet w najmniejszych ilościach. W połączeniu z alkoholem disulfiram, czyli substancja czynna Esperalu daje bowiem objawy silnego zatrucia.

Białystok to stolica województwa podlaskiego. Białystok to także drugim miastem pod względem gęstości zaludnienia w naszym kraju. Białystok ciągle się rozwija, dzięki czemu jest centrum regionu białostockiego pod względem administracji, kultury, gospodarki oraz nauki.

Białymstoku ośrodki leczenia alkoholizmu przy wykorzystaniu esperalu działają na większości Osiedli. Są to: Dojlidy, Dojlidy Górne, Jaroszówka, Centrum, Nowe Miasto, Bacieczki, Antoniuk, Piaski oraz Zawady

Esperal – Ośrodki leczenia alkoholizmu w Białymstoku

Nasz-Gabinet Białystok

tel. +48 880 808 880 | kontakt@nasz-gabinet.pl