Esperal wszywki alkoholowe Poznań

Nie ma lepszej metody do walki z alkoholizmem niż specjalistyczna pomoc. Domowe sposoby wyjścia z nałogu zawsze kończą się fiaskiem. Alkoholik nie ma dostatecznej motywacji i opieki, aby przestać pić. Aby nie zniszczyć kompletnie swojego życia czym prędzej wskazane jest skorzystanie z pomocy fachowców w leczeniu uzależnień. Jedną z najbardziej znanych i najpopularniejszych zarazem metod do walki z chorobą alkoholową jest Esperal pod postacią wszywki alkoholowej. Substancją czynną wszywki jest disulfiran, ktory daje objawy ostrego zatrucia w połączeniu z każdą, nawet niewielką ilością alkoholu. Skutecznie zatem zniechęca do picia. Jest całkowicie bezpieczna i rekomendowana przez lekarzy.

Wszywki alkoholowe esperal

Poznań jest stolicą województwa wielkopolskiego i zarazem jednym z największych miast w naszym kraju. W Poznaniu swoje siedziby maja liczne firmy z kapitałem zagranicznym. Miasto jest ważnym węzłem drogowym i kolejowym, przez co co roku odwiedza je tysiące turystów. Dumą miasta jest zabytkowy rynek oraz Stare Miasto. Poznań to także ośrodek akademicki, naukowy i kulturalny.

W Poznaniu ośrodki leczenia alkoholizmu mozna znaleźć m.in. w Strzeszynie, Wildzie, Starym Mieście, Winogradach, Ławicy, Głuszynie.

Esperal – Ośrodki leczenia alkoholizmu w Poznaniu

Nasz-Gabinet Poznań

ul. Zbąszyńska 16a

60-359 Poznań

tel. +48 880-808-880

nasz-gabinet.pl/poznan/esperal/

kontakt@nasz-gabinet.pl

Esperal leczenie Nasz-Gabinet