Esperal wszywki alkoholowe Gdynia

Oprócz wszechobecnych papierosów  i uzależnienia od nikotyny coraz częściej możemy obserowować nadmierne spożywanie alkoholu zarówno przez osoby w zasadzie w każdym wieku. Alkoholizm jest niebezpieczny nie tylko ze względów zdrowotnych, ale także ze względów interakcji ludzkich. Alkoholik w rażący sposób niszczy nie tylko swoje zdrowie fizyczne i psychiczne, ale także pośrednio życie jego bliskich. Nie warto zatem czekać aby alkohol zniszczył to co jest najcenniejsze lecz czym prędzej skorzystać z fachowej pomocy specjalistów. Bardzo popularną metodą leczenia uzależnienia alkoholowego jest wszycie pod skórę Esperalu, którego substancją czynną jest disulfiran. Disulfiran skutecznie zniechęca alkoholika do picia, gdyż w połączeniu z etanolem wywołuje silne zatrucie. Wszywka alkoholowa jest jednak bardzo bezpieczna, nie wywołuje dyskomfortu a jest polecana przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Wszywki alkoholowe esperal

Gdynia jest pięknym nadmorskim miastem wchodzącym w skład Trójmiasta. Co roku do Gdyni przyjeżdżają tysiące turystów aby wypoczywać nad Bałtykiem i rozkoszować się pięknem bałtyckiego wybrzeża. Gdynia jest miastem tętniącym zyciem, do ktorego chętnie się wraca. Oferuje swoim gościom róznorodne atrakcje począwszy od dobrego jedzenia, na wydarzeniach kulturalnych skończywszy.


W Gdyni ośrodki leczenia alkoholizmu znajdują się w Karwinach, Orłowie, Śródmieściu oraz Chwarzno-Wiczlinie czy Chylonii.

Esperal – Ośrodki leczenia alkoholizmu w Gdyni


Nasz-Gabinet Gdynia

tel. +48 880 808 880

nasz-gabinet.pl/gdynia/

kontakt@nasz-gabinet.pl

Esperal leczenie Nasz-Gabinet