Esperal Gdynia – wszywka alkoholowa

Nadmierne pożywanie alkoholu często doporwadza do nieodwracalnego wyniszczenia organizmu, mimo tej wiedzy ludzie nadal popadają w ten nałóg. Nasza klinika leczy alkoholizm doprowadzając pacjenta do najlepszych możliwych warunków zdrowotnych.

Implementacja wszywki alkoholowej w Gdyni 

Aktualnie jest wiele opcji na zakończenie problemu z alkoholem. Jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych jest implementacja esperalu, czyli wszywki alkoholowej w postaci tabletki zawierającej także substancję czynną – disulfiram

Jak wygląda implementacja esperalu?

Implementacja esperalu to drobny zabieg chirurgiczny, polegający na nacięciu skóry pacjenta, włożeniu tabletek oraz zaszyciu rany.

Jak działa wszywka alkoholowa?

Wszywka alkoholowa skutecznie odstrasza osobę borykającą się z problemami od alkoholu. Spożycie nawet w najmniejszej ilości uaktywnia esperal, który w połączeniu z alkoholem prowadzi do bardzo poważnego zatrucia i bardzo silnego osłabienia organizmu, skutecznie odstraszając alkoholika.

Esperal Gdynia

W Gdyni znajduje się kilka ośrodków leczenia alkoholizmu. Jednym z nich jest nasz oddział Naszego Gabinetu, który prócz siedziby w Gdyni posiada także oddziały w 14 innych miastach w całym kraju.

Esperal – Ośrodki leczenia alkoholizmu w Gdyni

Nasz-Gabinet Gdynia
ul. Franciszka Sokoła 28

81-603 Gdynia

tel. +48 880 808 880 | kontakt@nasz-gabinet.pl

Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Gdynia