Esperal – czy faktycznie jest skuteczny ?

Od dawna wiemy, że aktywność fizyczna jest bardzo ważna dla naszego zdrowia, utrzymywania dobrej kondycji i wzmacniania odporności. Od jakiegoś czasu, po utworzeniu nowej piramidy żywienia aktywność fizyczna znajduję się na samym dole piramidy – to znaczy, że jest podstawą prawidłowego funkcjonowania i zdrowego trybu życia. Terapia esperalem i aktywność fizyczna jak najbardziej mogą być łączone, by organizm mógł na tym pozytywnie skorzystać. Sprawdź: esperal Warszawa

Esperal a produkty zawierające alkohol

Disulfiram co prawda nie wchodzi w interakcje z żadnym z leków, trzeba uważać na produkty i medykamenty, które ten alkohol mogą zawierać. Na przykład, syrop oparty na bazie alkoholu może wywołać podobne odczucia jak w przypadku wypicia samego alkoholu, jednak będą one znacznie słabsze i nie w tak mocnym natężeniu. Nie inaczej będzie z tabletkami zawierającymi alkohol. Należy również wystrzegać się używania wody po goleniu, której występuje alkohol, czy perfum a tym składnikiem. Jakiekolwiek słodycze, najczęściej cukierki z alkoholowym nadzieniem mogą być równie niebezpieczne.

Esperal a praca, dom

Terapia esperalem nie utrudnia życia codziennego ani nie upośledza żadnej z funkcji życiowych. Przy stosowaniu tej terapii bez żadnych przeszkód możemy kontynuować wykonywanie zawodu, naukę czy jakiekolwiek prace domowe i pasje. Po esperalu przez jakiś czas możemy być senni, ale każdy lek niesie a sobą większe bądź mniejsze skutki uboczne. W tym wypadku nie mamy się czym martwić, bo senność minie w niedługim czasie po rozpoczęciu terapii.

Umów się na zbieg wszycia esperalu

Zadzwoń do nas, a poprowadzimy Cię przez cały proces wyjścia z choroby alkoholowej. Nie tylko za pomocą zabiegu, ale również wsparcia mentalnego.