Esperal Kraków – wszywka alkoholowa

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego jak ciężko jest pokonać każdy nałóg. W dzisiejszych czasach oprócz uzależnienia od papierosów najczęściej spotykamy uzależnienie od alkoholu.

Łatwy dostęp do alkoholowych używek sprawia, że w alkoholizm popadają coraz młodsze osoby.

Rujnują tym samym swoje życie i zdrowie. Warto poddać się specjalistycznemu leczeniu zanim nie będzie za późno. Siła motywacja i fachowa pomoc będą dużym krokiem w pokonaniu nałogu. Jedną z najbardziej popularnych metod leczenia alkoholizmu są wszywki alkoholowe znane pod nazwą Esperal. Esperal to nazwa handlowa disulfiranu, który w połączeniu z nawet najmniejszą dawką alkoholu powoduje silne zatrucie, a osoba uzależniona doświadczając takich objawów zniechęca się do picia.

Kraków to stolica województwa małopolskiego. Co roku ściąga do siebie miliony turystów z kraju i zagranicy. Nie ma chyba osoby, która nie słyszała o tamtejszych zabytkach, tamtejszej historii oraz dobrym jedzeniu. Kraków wita wszystkich z otwartymi ramionami. Zaprasza do siebie wszystkich, którzy lubią poznawać historię i odkrywać ciekawe miejsca. Miasto organizuje bardzo wiele wydarzeń kulturalnych czy edukacyjnych. Coraz bardziej staje się przyjazne nie tylko dla turystów ale także dla mieszkańców.

W Krakowie ośrodki leczenia alkoholizmu znajdują się w Podgórzu, Nowej Hucie, Starym Mieście, Zwierzyńcu oraz Krowodrzach.

Esperal – Ośrodki leczenia alkoholizmu w Krakowie

Nasz-Gabinet Wrocław
ul. Siewna 4

31-231 Kraków

tel. +48 880 808 880 | kontakt@nasz-gabinet.pl

Leczenie alkoholizmu dr Piotr Floriański

Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Kraków