Esperal wszywki alkoholowe Olsztyn

Proba wyjscia z nałogu alkoholowego w domowych warunkach jest praktycznie niemożliwa. Alkoholik nie ma odpowiednich środkow aby poradzic sobie samemu. Kazdy kolejny kieliszek niszczy jego zdrowie i zycie zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej. Aby wyjść na prostą niezbędna jest fachowa pomoc specjalistów. Od wielu lat jedną z najpopularniejszych metod do walki z alkoholizmem jest Esperal w postaci wszywki alkoholowej. Wszywka zawiera disulfiran jako substancję czynną. Substancja ta w połączeniu nawet z miimalną dawką alkoholu daje objawy silnego zatrucia skutecznie zniechęcajać osobę uzależnioną do picia.

Wszywki alkoholowe esperal

Olsztyn jest jednym z największych miast województwa warmińsko – mazurskiego i jednocześnie jego stolicą. Od kilku lat Olsztyn cieszy się coraz większą popularnością wśród turystów. Zarówno na piękne widoki jak i na panujące w tej części regionu ceny wakacji czy krótkich urlopów.

W Olsztynie ośrodki leczenia alkoholizmu znaleść między innymi na Osiedlu: Śródmieście, Stare Miasto, Pojezierze, Kormoran, Brzeziny.

Esperal – Ośrodki leczenia alkoholizmu w Olsztynie

Nasz-Gabinet Olsztyn

Nasz-Gabinet Olsztyn

tel. +48 880-808-880

kontakt@nasz-gabinet.pl

Esperal leczenie Nasz-Gabinet