Esperal wszywki alkoholowe Wrocław

Wszyscy od dawna wiedzą, że nadmierne spożywanie alkoholu jest bardzo niebezpieczne dla naszego organizmu. Mimo takiej wiedzy problemy z alkoholem są coraz częściej zauważalne. Często dotykają osób z naszej najbliższej rodziny. Bez pomocy specjalistów w zasadzie niemożliwe jest pokonanie choroby alkoholowej. Na rynku istnieje wiele sposobów do walki z nałogiem. Jednym z nich jest Esperal pod postacią wszywki alkoholowej. Jest to tabletka z substancją czynną – disulfiranem, która zostaje wszyta pod skórę pacjenta podczas niewielkiego zabiegu chirurgicznego. Skutecznie zniechęca alkoholika przed powstrzymaniem się od spożywania alkoholu nawet w najmniejszej ilości, bowiem disulfiram w połączeniu z alkoholem daje reakcję silnego zatrucia.

Wszywki alkoholowe esperal

Wrocław– Europejska Stolica Kultury 2016. Największe i najbardziej atrakcyjne miasto w województwie dolnośląskim. Co roku odwiedzane przez tysiące turystów z kraju i zagranicy. Cieszy się ogromną popularnością pod względem edukacyjnym oraz zatrudnienia. Posiada bardzo ciekawą historię i zabytki. We Wrocławiu swoje oddziały mają największe międzynarodowe firmy takie jak Credit Suisse, HP, UBS, BNY Mellon, Unit4.

We Wrocławiu ośrodki leczenia alkoholizmu znajleźć można na Krzykach, w Śródmieściu, Starym Mieście, Gaju czy Fabrycznej

Esperal – Ośrodki leczenia alkoholizmu we Wrocławiu

Nasz-Gabinet Wrocław

ul. Generała Hallera 9/6

53-319 Wrocław

tel. +48 880 808 880

https://nasz-gabinet.pl/wroclaw/esperal/

kontakt@nasz-gabinet.pl

Wszywki alkoholowe Disulmed
Lekarz dr Piotr Kamiński! Ponad 15 letnia praktyki i doświadczenia w leczeniu alkoholizmu.
Strona gabinetu: https://esperal.wroclaw.pl/


Esperal leczenie Nasz-Gabinet