Esperal Gdańsk – wszywka alkoholowa

Każdy z nas ma świadomość, że nadmierne spożywanie alkoholu jest wyniszczające dla naszego organizmu. Mimo takiej wiedzy problemy z alkoholem w postaci uzależnienia są coraz częściej zauważalne. 

Bez pomocy specjalistów w zasadzie niemożliwe jest pokonanie choroby alkoholowej. 

Na rynku istnieje wiele sposobów do walki z nałogiem. Jednym z nich jest zastosowanie Esperalu pod postacią wszywki alkoholowej. Jest to tabletka z substancją czynną – disulfiranem, która zostaje wszyta pod skórę pacjenta podczas niewielkiego zabiegu chirurgicznego. Skutecznie zniechęca alkoholika przed powstrzymaniem się od spożywania alkoholu nawet w najmniejszej ilości, bowiem disulfiram w połączeniu z alkoholem daje reakcję silnego zatrucia.

Gdańsk to stolica województwa pomorskiego i jednocześnie największe miasto nad Bałtykiem. Gdańsk jest centrum kulturalnym, naukowym oraz gospodarczym północnej części Polski. Gdańsk to również miasto portowe z popularną stocznią. Uznawany jest za symboliczne miejsce wybuchu II wojny światowej a także początku upadku komunizmu w Polsce.

Gdańsku znajduje się kilka ośrodków leczenia alkoholizmu. Znaleźć je można m.in. w dzielnicy Wrzeszcz, Śródmieście, Oliwa, Kokoszki.

Esperal – Ośrodki leczenia alkoholizmu w Gdańsku

Aktualnie nie posiadamy kliniki leczenia alkoholizmu w Gdańsku, lecz niedaleko Gdańska – w Gdyni:
Nasz-Gabinet Gdynia
ul. Franciszka Sokoła 28

81-603 Gdynia

tel. +48 880 808 880 | kontakt@nasz-gabinet.pl