Esperal wszywki alkoholowe Warszawa

Próba podjęcia leczenia alkoholizmu w warunkach domowych prawie zawsze kończy się niepowodzeniem. Alkoholik nie ma zwykle żadnej motywacji aby wyjść z nałogu. Niszczy tym samym nie tylko życie swoje, ale także swojej rodziny. Aby pokonać nałóg i uratować swoje życie należy oddać się w ręce najwyższej klasy specjalistów. Jedną z bardzo popularnych metod leczenia tego nałogu jest Esperal. Substancją czynną wszywki jest disulfiram, którego zadaniem jest zniechęcanie alkoholika do picia. Spożycie nawet małej ilości alkoholu skutkuje bowiem silnym zatruciem. Wszywka alkoholowa jest w stu procentach bezpieczna i działa około 8 miesięcy.

Esperal, znany również jako Disulfiram jest inhibitorem dehydrogenazy aldehydowej. Oznacza to, że esperal utrudnia rozkład alkoholu spożytego w czasie posiadania wszywki. Powoduje to zwiększenie stężenia aldehydu octowego oraz wystąpienie przykrych objawów zatrucia, czyli m.in. bólu i zawrotów głowy, mdłości, wymiotów.

Aby móc przyjąć esperal należy wstrzymać się od picia alkoholu na kilkanaście godzin przed zabiegiem. Przeciwwskazaniami są również nadwrażliwość na disulfiram, zaburzenia psychiczne, próby samobójcze i choroby układu krążenia. Dodatkowo przechodzić zabiegu nie powinny kobiety w ciąży.

Wszywki alkoholowe esperal

Warszawa jest stolicą Polski. Nie trzeba jej za bardzo przedstawiać. Znają ją wszyscy jeśli nie osobiście, to ze słyszenia. Warszawa jest największym miastem w naszym kraju nie tylko pod względem powierzchni ale także liczby ludności. Jest miejscem bogatym historycznie, kutluralnie i kulturowo. Nie odstępuje kroku innym europejskim stolicom. Warszawa cieszy się bardzo dużą popularnością wśród turystów. Oferuje wiele ciekawych miejsc pod względem edukacyjnym, ekonomicznym, historycznym oraz gastronomicznym. Jest jedynym miastem w Polsce, które posiada metro.

W Warszawie ośrodki leczenia alkoholizmu zlokalizowane są m.in. w  Śródmieściu, Mokotowie, Targówku, Woli, Pradze, Ursynowie

Esperal – Ośrodki leczenia alkoholizmu w Warszawie

Nasz-Gabinet Warszawa

tel. +48 880 808 880

nasz-gabinet.pl/warszawa/esperal

kontakt@nasz-gabinet.pl

Dodatkowe usługi realizowane przez placówkę:

Służymy pomocą na każdym etapie leczenia alkoholizmu.


Polecana placówka: Nasz Gabinet Wrocław

Zabieg implantacji esperalu jest bezpieczną metodą walki z alkoholizmem. W Nasz-Gabinet Warszawa już wielu pacjentów skorzystało z tej innowacyjnej metody. Nasz-Gabinet Warszawa zapewnia profesjonalny zabieg wszycia esperalu przez doświadczonego chirurga. Pacjenci w placówce mają możliwość przejścia przez detoks alkoholowy, zabieg wszycia esperalu oraz psychoterapię. Są to elementy ważne przy kompleksowym podejściu do leczenia nałogu alkoholowego. W Nasz-Gabinet Warszawa pacjenci dostają gwarancję dyskrecji i anonimowości. Lekarze i terapeuci biorą pod uwagę wszelkie parametry, które mogłyby wpłynąć na przebieg zabiegu i dostosowują do nich swoje działania.

Esperal leczenie Nasz-Gabinet

Zalety centrum:

  • Wsparcie adekwatne do potrzeb
  • Profesjonalizm
  • Skuteczność

Esperal Warszawa

ul. Sarmacka 8C
+48 22 350 77 83

wszywki-warszawa.pl


Polecana placówka: Nasz Gabinet Wrocław

Esperal Warszawa oferuje specjalistyczną pomoc w walce z uzależnieniem od alkoholu. Stosujemy metody, które pomogły już wielu uzależnionym. Największą skuteczność przynosi kompleksowe działanie, czyli zastosowanie kilku sposobów leczenia alkoholizmu. Dlatego też nasza oferta zabiegu wszycia esperalu jest poparta uzupełniająco ofertą psychoterapii osób uzależnionych. Po zabiegu pacjent w trzeźwości może rozpocząć psychoterapię. Będąc świadomym rozmówcą z psychoterapeutą ustali plan terapii, która dodatkowo będzie podtrzymywać go przy abstynencji.

Esperal leczenie Nasz-Gabinet

Nasza Grupa Medyczna Warszawa

Nasza Grupa Medyczna Warszawa gwarantuje skuteczne leczenie alkoholizmu. Kompleksowe podejście do problemu zapewnia pacjentom sukces w walce z nałogiem. Nasi pacjenci doceniają w Naszej Grupie Medycznej w Warszawie zachowuje się dyskrecję, dbałość o ich anonimowość, a przede wszystkim zwracanie uwagi na ich potrzeby. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam określić, które z wykorzystywanych metod sprawdzają się najlepiej. Jednak wiele zależy od indywidualnych preferencji i stanu każdego pacjenta. Wykonywany w NGM Warszawa zabieg wszycia esperalu jest całkowicie bezpieczny. Dawka leku zostaje dostosowana do pacjenta. Natomiast po zabiegu pacjent w trzeźwości odbywa psychoterapię.

Esperal leczenie Nasz-Gabinet

Esperal w Warszawie – ważne informacje

Disulfiram – Informacje o leku

Disulfiram jest pochodną karbaminianową stosowaną jako środek odstraszający alkohol. Jest to stosunkowo nietoksyczna substancja podawana osobno, ale znacznie zmienia pośredni metabolizm alkoholu. Po spożyciu alkoholu po podaniu disulfiramu zwiększa się stężenie acetaldehydu we krwi, po nim następuje spłukiwanie, ogólnoustrojowe rozszerzenie naczyń krwionośnych, trudności w oddychaniu, nudności, niedociśnienie i inne objawy (zespół acetaldehydowy). Działa poprzez hamowanie dehydrogenazy aldehydowej.iam jest pochodną karbaminianową stosowaną jako środek odstraszający alkohol. Jest to stosunkowo nietoksyczna substancja podawana osobno, ale znacznie zmienia pośredni metabolizm alkoholu. Po spożyciu alkoholu po podaniu disulfiramu zwiększa się stężenie acetaldehydu we krwi, po nim następuje spłukiwanie, ogólnoustrojowe rozszerzenie naczyń krwionośnych, trudności w oddychaniu, nudności, niedociśnienie i inne objawy (zespół acetaldehydowy). Działa poprzez hamowanie dehydrogenazy aldehydowej.

Disulfiram jest doustnie dostępną biologicznie pochodną karbamoilową i inhibitorem proteasomu, który jest stosowany w leczeniu alkoholizmu, z potencjalnymi działaniami przeciwnowotworowymi i chemosensybilizującymi. Disulfiram (DSF) może pomóc w leczeniu alkoholizmu poprzez nieodwracalne wiązanie i hamowanie dehydrogenazy acetaldehydowej, enzymu, który utlenia aldehyd octowy metabolitu do kwasu octowego. Hamowanie dehydrogenazy acetaldehydowej prowadzi do akumulacji aldehydu octowego i powoduje wiele bardzo nieprzyjemnych objawów, które razem określa się jako reakcję disulfiram-etanol (DER). Ponadto, DSF ma silną zdolność chelatowania metali, a jego aktywność przeciwnowotworowa jest wysoce zależna od wiązania z miedzią (Cu), metalem, który selektywnie gromadzi się w komórkach nowotworowych. DSF / Cu wytwarza reaktywne formy tlenu (ROS) i hamuje aktywność proteasomu, prowadząc do akumulacji ubikwitynowanych białek; oba te procesy powodują indukcję apoptozy. Ponadto, DSF / Cu hamuje różne szlaki swoiste dla raka, co prowadzi do hamowania wzrostu komórek nowotworowych.