Esperal wszywki alkoholowe Poznań

Nie ma lepszej metody do walki z alkoholizmem niż specjalistyczna pomoc. Domowe sposoby wyjścia z nałogu zazwyczaj kończą się fiaskiem. Alkoholik nie ma dostatecznej motywacji i opieki, by przestać pić. Aby kompletnie nie zniszczyć swojego życia czym prędzej wskazane jest skorzystanie z pomocy fachowców w leczeniu uzależnień. Jedną z najbardziej znanych i zarazem najpopularniejszych metod do walki z chorobą alkoholową jest Esperal pod postacią wszywki alkoholowej. Substancją czynną wszywki jest disulfiram, który daje objawy ostrego zatrucia w połączeniu z każdą, nawet niewielką ilością alkoholu. Skutecznie zatem zniechęca do picia. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna i rekomendowana przez lekarzy.

Esperal (Disulfiram) jest inhibitorem dehydrogenazy aldehydowej, która jest enzymem biorącym udział w metabolizmie alkoholu. Oznacza to, że Esperal w momencie spożycia alkoholu blokuje enzym ważny w jego metabolizmie, a tym samym wzrasta stężenie aldehydu octowego i występują objawy zatrucia, takie jak: nudności, wymioty, bóle głowy, zawroty głowy, czy przyspieszenie akcji serca.

Sam Esperal jest substancją nietoksyczną, ale w połączeniu z alkoholem znacznie zmienia jego metabolizm, a w rezultacie występują, wspomniane już wyżej, objawy zatrucia.

Niestety nie każdy uzależniony może poddać się leczeniu Esperalem. Przeciwskazaniami do tego są m.in. nadwrażliwość na składniki preparatu, choroby układu krążenia, stan upojenia alkoholowego (alkohol należy odstawić przed zabiegiem) oraz zaburzenia psychiczne. Jednak ostateczną decyzję o zabiegu może podjąć lekarz po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu z pacjentem.

Wszywki alkoholowe esperal

Poznań jest stolicą województwa wielkopolskiego i zarazem jednym z największych miast w naszym kraju. W Poznaniu swoje siedziby maja liczne firmy z kapitałem zagranicznym. Miasto jest ważnym węzłem drogowym i kolejowym, przez co co roku odwiedza je tysiące turystów. Dumą miasta jest zabytkowy rynek oraz Stare Miasto. Poznań to także ośrodek akademicki, naukowy i kulturalny.

W Poznaniu ośrodki leczenia alkoholizmu mozna znaleźć m.in. w Strzeszynie, Wildzie, Starym Mieście, Winogradach, Ławicy, Głuszynie.

Esperal – Ośrodki leczenia alkoholizmu w Poznaniu

Nasz-Gabinet Poznań

ul. Zbąszyńska 16a

60-359 Poznań

tel. +48 880-808-880

nasz-gabinet.pl/poznan/esperal/

kontakt@nasz-gabinet.pl


Polecana placówka: Nasz Gabinet Wrocław

Więcej na temat Poznania: Esperal Poznań

Zapisz się na alkoholowy detoks – AlkoMed Poznań

Rozpocznij alkoholoodtrucie w Poznaniu

Nasz-Gabinet Poznań oferuje kompleksową pomoc w walce z uzależnieniem alkoholowym. Pacjenci w Nasz-Gabinet Poznań otrzymują szansę na wyjście z nałogu. Decydując się na zabieg wszycia esperalu pacjenci wybierają abstynencję, w czasie której mogą świadomie wziąć udział w psychoterapii. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści lekarze i psychoterapeuci, którzy podchodzą do każdego pacjenta indywidualnie, dopasowując do niego metody terapeutyczne. Dodatkowo pacjenci Nasz-Gabinet Poznań mogą liczyć na pełną dyskrecję i bezpieczeństwo.

Esperal leczenie Nasz-Gabinet

Zalety centrum:

  • Indywidualne podejście
  • Profesjonalizm
  • Skuteczność

Wszywka Alkoholowa

Wszywka Alkoholowa opiera się na kompleksowym podejściu do problemu uzależnienia alkoholowego. Oferujemy 3 etapy leczenia, którymi są detoks alkoholowy, zabieg wszycia esperalu oraz psychoterapia. Połączenie wszystkich elementów daje szansę na pożegnanie się z problemem uzależnienia. Pacjenci po detoksie i zabiegu wszycia esperalu świadomie biorą udział w psychoterapii, a terapeuci planują jej przebieg adekwatnie do potrzeb i stanu pacjenta. We Wszywce Alkojolowej dzięki wieloletniemu doświadczeniu profesjonaliści zapewniają bezpieczny zabieg i dyskrecję.

Esperal leczenie Nasz-Gabinet

Esperal Poznań

www.poznan.esperal24h.pl

tel.: 519 775 225


Esperal Poznań to miejsce, w którym osoby uzależnione mogą liczyć na profesjonalne leczenie alkoholizmu. Aby poradzić sobie z tym problemem niezbędne jest kompleksowe działanie, dlatego w Esperal Poznań pacjenci mogą skorzystać z detoksu alkoholowego, zabiegu wszycia esperalu oraz psychoterapii. Zabieg implantacji esperalu jest niezwykle pomocny w walce z chorobą alkoholową. W tej placówce zabieg zostaje przeprowadzony przez doświadczonego chirurga, a ilość leku jest dopasowana do parametrów fizycznych pacjenta.

Esperal leczenie Nasz-Gabinet

Nasza Grupa Medyczna Poznań

Nasza Grupa Medyczna Poznań oferuje cały proces leczenia alkoholizmu. Od detoksu alkoholowego, przez zabieg implantacji esperalu, aż po psychoterapię. W Naszej Grupie Medycznej Poznań zapewniamy dyskrecję i bezpieczeństwo. Zabieg przeprowadzany jest przez doświadczonego chirurga, a po zabiegu pacjenci mają możliwość skorzystania z psychoterapii, która w czasie abstynencji ma szansę dać długotrwały efekt. W Naszej Grupie Medycznej z Poznaia skupiamy się na potrzebach pacjentach, a każde działanie dostosowujemy adekwatnie do jego stanu fizycznego i psychicznego.

Esperal leczenie Nasz-Gabinet