Esperal wszywki alkoholowe Kraków

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego jak ciężko jest pokonać każdy nałóg. W dzisiejszych czasach oprócz uzależnienia od papierosów najczęściej spotykamy uzależnienie od alkoholu. Łatwy dostęp do alkoholowych używek sprawia, że w alkoholizm popadają coraz młodsze osoby. Rujnują tym samym swoje życie i zdrowie. Warto poddać się specjalistycznemu leczeniu zanim nie będzie za późno. Silna motywacja i fachowa pomoc będą dużym krokiem w pokonaniu nałogu. Jedną z najbardziej popularnych metod leczenia alkoholizmuwszywki alkoholowe znane pod nazwą Esperal. Esperal to nazwa handlowa Disulfiramu, który w połączeniu z nawet najmniejszą dawką alkoholu powoduje silne zatrucie, a osoba uzależniona doświadczając takich objawów zniechęca się do picia.

Disulfiram ma za zadanie zatrzymać metabolizm alkoholu. Dlatego w organizmie osoby, która spożyje alkohol w czasie posiadania wszywki wzrośnie stężenie aldehydu octowego, spowodowane niemożliwością rozkładu wypitego alkoholu. Dojdzie wówczas do wystąpienia silnych objawów w tym: nudności, wymiotów oraz zawrotów głowy.

Nie każdy jednak może pozwolić sobie na zabieg wszycia esperalu. Zdecydowanie nie powinny korzystać z tej możliwości kobiety w ciąży. Dodatkowo zabieg trzeba wykluczyć u osób z zaburzeniami psychicznymi, chorobami układu krążenia (nadciśnieniem tętniczym, niewydolnością serca), oraz ze stwierdzoną nadwrażliwością na którykolwiek składnik preparatu. Ważną kwestią jest wstrzymanie się od spożywania alkoholu na kilkanaście godzin przed zabiegiem.

Wszywki alkoholowe esperal

Kraków to stolica województwa małopolskiego. Co roku ściąga do siebie miliony turystów z kraju i zagranicy. Nie ma chyba osoby, która nie słyszała o tamtejszych zabytkach, historii oraz dobrym jedzeniu. Kraków zaprasza do siebie wszystkich, którzy lubią poznawać historię i odkrywać ciekawe miejsca. Miasto organizuje bardzo wiele wydarzeń kulturalnych czy edukacyjnych. Coraz bardziej staje się przyjazne nie tylko dla turystów ale także dla mieszkańców.

W Krakowie ośrodki leczenia alkoholizmu znajdują się w Podgórzu, Nowej Hucie, Starym Mieście, Zwierzyńcu oraz Krowodrzach.

Esperal – Ośrodki leczenia alkoholizmu w Krakowie

Nasz-Gabinet Kraków

ul. Siewna 4

31-231 Kraków

tel. +48 880-808-880

nasz-gabinet.pl/krakow/esperal/

kontakt@nasz-gabinet.pl

Zdjęcia ośrodka NGM Esperal w Krakowie:


Polecana placówka: Nasz Gabinet Wrocław

Zgłaszając się do Nasz-Gabinet Kraków osoby mogą mieć pewność, że zostaną poddane kompleksowej terapii dopasowanej do ich aktualnego stanu fizycznego i psychicznego. Zespół lekarzy i terapeutów określi indywidualne potrzeby pacjenta i rozplanuje działanie. Nasz-Gabinet Kraków oferuje odtrucia alkoholowe, wszywki oraz terapię jako cały proces wychodzenia z alkoholizmu. Wszywka jest ogromną szansą na zachowanie abstynencji, w czasie której pacjent może wziąć udział w terapii. Jest ona niezbędna do kompleksowej walki z chorobą alkoholową.

Esperal leczenie Nasz-Gabinet

Zalety centrum:

  • Bezpieczeństwo
  • Dyskrecja
  • Profesjonalna kadra

Esperal 24h

al. 29 Listopada 34B

31-425 Kraków

tel. (12) 350 67 51

http://www.esperal24h.pl

Esperal 24h w Krakowie jest szansą dla osób uzależnionych od alkoholu. Pacjenci mają możliwość poddania się zabiegowi wszycia esperalu przez doświadczonego chirurga. Dawka zostaje dopasowana indywidualnie do każdego pacjenta. Zabieg jest bezpieczny i nie wymaga hospitalizacji. W Esperal 24h z Krakowa można mieć pewność zapewnionej dyskrecji. Po zabiegu pacjent ma możliwość skorzystania z terapii, która zostaje zaplanowana zgodnie z jego potrzebami.

Esperal leczenie Nasz-Gabinet

Istotne informacje:

  • Szybkie działanie
  • Wysoka skuteczność
  • Dogodne ceny

Nasza Grupa Medyczna z Krakowa zapewnia możliwość kompleksowego leczenia alkoholizmu. Oferujemy osobie chorej przejście przez detoks, zabieg wszycia esperalu oraz podjęcie terapii. Skorzystanie z wszystkich możliwości daje większą szansę na uwolnienie się od nałogu i zdrowe życie. Profesjonalna kadra złożona z lekarzy i terapeutów dopasuje sposób leczenia adekwatnie do potrzeb pacjenta oraz jego stanu fizycznego i psychicznego. W placówce Nasza Grupa Medyczna z lokalizacją w Krakowie pacjent ma szansę przejść przez całe leczenie bez konieczności hospitalizacji.

Esperal leczenie Nasz-Gabinet

Co warto wiedzieć?

  • Dyskretne leczenie esperalem
  • Wysoka kultura osobista
  • Skuteczna terapia

Esperal w Krakowie – Informacje

Disulfiram, czyli esperal, blokuje enzym, który bierze udział w metabolizowaniu spożycia alkoholu. Disulfiram wywołuje bardzo nieprzyjemne skutki uboczne w połączeniu z alkoholem w organizmie.

Esperal, czyli Disulfiram jest stosowany u niektórych osób z przewlekłym alkoholizmem. Lek ten może pomóc w zapobieganiu piciu z powodu nieprzyjemnych skutków ubocznych, które wystąpią w przypadku spożywania alkoholu podczas przyjmowania disulfiramu.

Disulfiram stosuje się razem z modyfikacją zachowania, psychoterapią i wsparciem doradczym, aby pomóc Ci przestać pić. Ten lek nie jest lekarstwem na alkoholizm.

Disulfiram może być również stosowany do celów nie wymienionych w tym przewodniku po lekach.